Bruce

De Defender van Peter en Nienke

Volg ze hier

Maurits Hulzinga

Internet architect

maurits@groenewold.media

René v.d. Sluis

Bedrijfsleider en sign specialist

rene@groenewold.media

Rowena Noordmans

Social media strateeg en socialcontent manager

rowena@groenewold.media

Sonja Hylkema

Marketeer

sonja@groenewold.media

Alwin Deems

Eigenaar

alwin@groenewold.media

Niesje Katers

Eigenaar

niesje@groenewold.media

Kirsten van Dijk

Print, drukwerk en DTP

kirsten@groenewold.media

Peter Wierda

Projectleider

Ester Mijnheer

Tekstschrijven en communicatieadviseur

ester@groenewold.media

Lianne van Oudenallen

Back-end programmeur

lianne@groenewold.media

Kim van Aalderen

Grafisch ontwerpster

kim@groenewold.media

Jos Brongers

Print en drukwerk specialist

jos@groenewold.media

Contact & openingstijden

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
8.30 - 17.00 uur

Contact

T. (0561) 61 71 00

E. info@veenstra.design

 

Adres

Stationsweg 16

8531 HH Lemmer

 

 

Grote bestanden naar ons versturen?

Klik hier

 

Ontwerp of opmaak

Op de ontwerpstudio van Veenstra.Design in Lemmer werken ervaren ontwerpers en creatievelingen die elke gewenste vorm kunnen neerzetten, zowel digitaal als op papier, en natuurlijk overige media.

 

Vragen / klachten

Heeft u een vraag of een klacht? Neem dan contact met ons op via bovenstaand telefoonnummer of email. Wij streven er naar binnen twee werkdagen uw klacht in behandeling te nemen. 

 

Even sparren?

Wij sparren graag met u betreffende doelstellingen van uw onderneming en de mogelijkheden over de inzet van media.

 

Bijna alles is mogelijk!

Op onze webstudio in Lemmer werken ervaren programmeurs die graag hun kennis verwerken in nieuwe ideeën en technieken om uw doelstellingen te realiseren.

 

 

Bent u tevreden over ons?

Dan zouden wij het leuk vinden als u een berichtje achterlaat:

 

Schrijf een recensie op Google

Informatie aanvraag

Bel. 0561 61 71 00
Stuur een app'je
Verstuur bestanden